Yardımcı Olabileceğimiz Bir Dekorasyon Projeniz Mi Var?

İLETİŞİM

TAMİRAT

Zamanla eskiyen veya belirli nedenlerle hasara uğrayan yapılarda tamirat & tadilat işlemlerini yapmaktayız.

Yapılar zamanla veya bir hasar sonucu yıpranabilir özellikte olduğundan belirli zamanlarda bir veya düzenli olarak tadilat yaptırılması gerekebilir. Tamirat ve tadilat işlemleri yapının ilerideki ömrünü doğrudan etkilediğinden yanlış veya umarsızca yaptırılması yapıyı iyileştirmesi gerektiği yerde olduğundan daha kötü veya geri dönüşü çok daha zor bir duruma sokabilmektedir.

services-tabs-139154408

Tamirat ve tadilat işlemlerinde çeşitli araç gereçler kullanılabilmekte ve bu araç gereçler sayesinde yapılan işlemin ömrü daha da uzun olmaktadır. Firmamızın kullandığı araç gereçler zamanla gelişen teknoloji ile beraber değişmektedir. Çalışanlarımız yeni teknoloji ürünü araç gereçlerin kullanımını hızlı birşekilde öğrenip sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla uygulamaya başlamaktadır. Yapının durumuna göre belirlenen tamirat ve tadilat işlemi çoğu zaman çeşitli teknikler barındırmakta ve bu tekniklerin neredeyse tamamı firmamız tarafından bilinmektedir.

services-tabs-139154408

Uygulamakta bulunduğumuz bütün tamirat ve tadilat tekniklerini ustaca yapabilmekte ve yaptığımız bütün işlemlerin garantilerini müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Tamirat ve Tadilat işlemleri veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İLETİŞİM sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.

TADİLAT

Hizmet verdiğimiz tadilat ve dekorasyon işlerinde bünyesinde gerek çekirdekten yetişen gerekse profesyonel eğitimler almış çalışanlarımız dahilinde hizmet vermekteyiz. Profesyonel statüde bulunan teknik personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize anadolu ve avrupa yakasında tadilat dekorasyon işlerinizi memnuniyet garantisi altında yapmaktayız. Personllerimiz ve tedarikçilerimiz ile uyumlu bir takım haline gelen Efe iç mimarlık olarak istanbul bölgesi için verdiğimiz tadilat ve dekorasyon işlerini öncelikli olarak müşteri memnuniyetinini kendisine ilke edinen firmamız İstanbul un tüm bölgelerinde hizmet vermektedir

services-tabs-139154408

Ekip çalışanlarımız işlerinizi büyük bir titizlik dahilinde yerine getirerek anadolu ve avrupa yakasındaki tadilat işlerinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.
İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası, Ankara da hizmet vermekteyiz.

services-tabs-139154408

Efe iç mimarlık olarak başta daire tadilatı olmak üzere, care & restoran tadilatı, mağaza tadilatı, villa tadilatı ve ofis tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile müşteri memnuniyet garantisi altında yapmaktayız. Her türlü tadilat, dekorasyon ve restore işlerini yüksek kalite standartları çerçevesinde yerine getirmekteyiz siz değerli müşterilerimiz için her zaman memnuniyet garantisini ilke edinerek hizmetlerimizi her geçen gün yüksek seviyelerde tutarak yerine getirmekteyiz. Üsküdar tadilat ve dekorasyon hizmetlerimiz için bize ulaşın.

İÇ CEPHE DEKORASYON

İç dekorasyonda nelere dikkat etmeliyim?

İç dekorasyonlar söz konusu olduğunda özellikle dikkat etmeniz gereken pek çok şey olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bunlardan en önemlisi iç dekorasyonunu gerçekleştireceğiniz odada nasıl bir enerji ve atmosfer hakim olmasına karar verebilmenizdir. Bunun yanı sıra fonksiyonellik ve konfor da yaşam kalitenizi arttıran ve iç dekorasyonlarda olmazsa olmaz hayati özelliklerden. Her odanın farklı bir işlevi olduğunu ve bu işlev göz önünde bulundurularak dizaynınızı oluşturmanız gerektiğini unutmayın.

services-tabs-139154408

Evlerimiz bizim karakterimizi, yaşam tarzımızı, beğenilerimizi, zevklerimizi yansıtan, bizden bir parça olan ve hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz sığınaklarımızdır. Dolayısıyla da en özel ve bize ait alanımız olan evlerimizin görünümü, fonksiyonelliği ve konforu yaşam kalitemizi belirleyen ana unsurlardan biridir. İç dekorasyon denilince aklımıza tüm bu özellikleri bir araya getirerek en karakteristik ve size özel yaşam alanlarını yaratmak için kullandığımız dizayn tekniklerinin ve tarzlarının bütünü geliyor.

services-tabs-139154408

Düşük bütçeyle evimin iç dekorasyonunu nasıl güzelleştirebilirim?

Eğer evinizin dekorasyonundan sıkıldıysanız ama tüm yaşam alanlarını baştan aşağı yenileyecek kadar bütçeniz yoksa üzülmeyin çünkü harika dekorasyon ipuçları ile oldukça ekonomik ve küçük dokunuşlarla evinizi güzelleştirebilirsiniz. İç dekorasyonda kullanılan aksesuarları yenilemek, oturma grubu gibi mobilyaların kılıflarını değiştirmek ya da yeni ve canlı desenlere sahip minderlerle onlara taze bir görünüm ve konfor kazandırmak, duvarlarınızı farklı renklere boyamak ya da duvar dekorasyonunuzda değişiklikler yapmak bunun en kolay yollarından bazıları. Eğer bu konuda daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz matdekorasyon sayfalarında dergi sekmesinde yer alan uzman yazarların dekorasyon ipuçları verdiği aydınlatıcı yazılara göz gezdirebilirsiniz.

DIŞ CEPHE DEJORASYON

Apartman ya da müstakil bir ev olması fark etmez, içinde yaşadığımız binaların dış cepheleri söz konusu olduğunda konuşulacak konu başlıkları da oldukça zengin diyebiliriz. Ev denilince aklımıza ilk gelen şey tabii ki üstünde bir çatısı olan dört duvardır ve bir evi yuva yapan, onu dışarıdan ayıran, dış etmenlerle arasına bir mesafe koyan da pek tabii ki duvarların dış cepheleri oluyor. Hal böyle olunca da tüm mimari unsurlar ele alındığında, en önemli unsurlardan birinin dış cephe olduğunu söylemek yanlış olmaz herhalde. 

services-tabs-139154408

Dış cephelerle ilgili kafamızda soru işareti oluşturan ve bir seçim yapmamızı gerektiren en önemli öge de tabii ki dış cephe kaplama tarzıdır. Bugün artık mimari teknolojilerin de gelişmesiyle, evlerin içlerinde daha konforlu bir yaşam sürebilmek için bina duvarları da çıplak bırakılmıyor ya da eskisi gibi yalnızca bir sıva ve boya ile kaplanmıyor. Farklı dış cephe giydirme modelleri ile, farklı malzeme ve sistemlerle dış cephelere ek olarak monte edilen kaplamalar uygulanıyor. Bu kaplamalar gelişen mimari teknolojinin de getirisiyle oldukça hafif oldukları için de binanın mimari yapısına bir zarar verecek bir ağırlık oluşturmuyorlar. 

services-tabs-139154408

eki neden dış cephe kaplaması diye soracak olursanız, bunun için üç temel neden sayılabilir kolaylıkla: Isı yalıtımı (ve dolayısıyla da enerji tasarrufu), ses yalıtımı ve estetik. Binalarda artık ısı yalıtımı, yani mantolama yaptırmak yönetmeliğe göre yeni binalar için zorunlu hale geldi. Evinizi yazın sıcaktan, kışın da soğuktan koruyan mantolama sistemleri ile yakıt tüketimi de bir hayli azalıyor; yani dış cephe mantolaması hem ev bütçesine hem de doğaya oldukça faydalı aslında.

BOYA / SIVA /ALÇI

Günümüzde her türlü yapıda bulunan boya ve badanalar bulunduğu yerde oldukça şık durmakta ve cezbedici olmaktadır.

Eskiden sadece ana renklerden oluşan boyalar günümüzde birçok çeşitlilik kazanmış ve farklı şekillerde kullanılarak olduğundan daha da şık gözükebilmektedir. Firmamıza gelen müşterilerimizin çoğunun muzdarip olduğu sorunlardan birisi de boyanın evde bireyin profesyonel hizmet almadan kendi başına yapması sonucu oluşan problemlerin kapatılamaması ve bu durum sonucu oluşan diğer problemlerin altından kalkamamaktır.

services-tabs-139154408

Binalara hem görsel güzellik hemde kullanışlı özellikler katan alçı sıva & alçıpan günümüzde sıkça kullanılmaktadır.

Günümüzde gelişen çeşitli uygulama teknikleri sayesinde hemen hemen her yapıya uygulanabilen alçı sıva & alçıpanların tercih edilme sebebleri oldukça fazladır. Alçıpanlar yapıların zariflik ve şıklığını ön plana çıkarma özelliği sayesinde günümüzde neredeyse kullanıcılar tarafından vazgeçilemez duıruma gelmiş bulunmaktadır

services-tabs-139154408

Alçı sıvalar ise genellikle kullanışlılık ve bütçeye uygun olmasıyla ilişkili olarak tercih edilmektedir. İçinnde bulunan bol sıvı miktari sayesinde yangın geciktirme özelliğine sahiptirler aynı zamanda binaları rutubet gibi dış etmenlerden uzak tutmaktadır ve koruyucu özelliğe sahiptirler. Alçı sıvalar bazı durumlarda ısı yalıtımı amacıyla da kullanılabilmektedir. Uygulanma sırasında dikkat edilmesi gereken birçok unsura sahiptir ve bu unsurlar göz ardı edildiğinde söz ettiğimiz bütün özelliklerini kaybeden alçı sıvalar binaya sadece yük yapmakta veya yapılan alçı sıva kısa ömürlü olmaktadır. Firmamızın yaptığı alçı sıvalar hem uzun ömrülü hemde kaliteli olmaktadır.

Alçı sıva & alçıpan işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Mat Dekorasyon’dan fiyat teklifi almak için formu doldurabilirisiniz.

İSİM *
SOYİSİM *
E-POSTA *
TELEFON

KONU

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?